Logo MojaObčina.si

Veržej

DANES
6°C
-2°C
JUTRI
3°C
-4°C

DO NADALJNEGA NA OBČINI NI URADNIH UR

Na podlagi četrte alineje 1. točke 98. člena Zakona o varstvu pred naravnimi in drugimi nesrečami (Uradni list RS, št. 51/06 – uradno prečiščeno besedilo, 97/10 in 21/18 – ZNOrg), 24. člena Statuta Občine Veržej (Uradno glasilo slovenskih občin, št. 61/2016, 27/2017) in Odloka o razglasitvi epidemije nalezljive bolezni COVID – 19 na območju Republike Slovenije (Uradni list RS, št. 146/2020) izdajam naslednjo

 

O D R E D B O

o preventivnih ukrepih za preprečevanje širjenja

koronavirusa (SARS-COV-2)

 

  1. Glede na razglašeno epidemijo nalezljive bolezni COVID – 19 na območju Republike Slovenije ter skladno s priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) za preprečevanje virusne okužbe, odrejam, da do nadaljnjega na Občini Veržej NI uradnih ur (v obliki osebnih obiskov v občinski stavbi, Ulica bratstva in enotnosti 8, 9241 Veržej).

V tem času naprošamo stranke, da z občino komunicirajo preko telefona (tel. št. 02/58 44 480), elektronske pošte (obcina.verzej@siol.net) ali po pošti (Občina Veržej, Ulica bratstva in enotnosti 8, 9241 Veržej).

Za nuje primere pozvonite pred vhodom poslovnih prostorov na naslovu občine (Občina Veržej, Ulica bratstva in enotnosti 8, 9241 Veržej) in počakajte, da vas sprejme pristojni uslužbenec. 

  1. Odredba se objavi na spletni strani Občine Veržej in pred vhodom v občinsko stavbo. 
  2. Ta odredba začne veljati dne 26. 10. 2020 in velja do preklica.

 

 

 

                                                              Slavko Petovar, dipl. inž. agr.,

                                                                  župan Občine Veržej 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi