Logo MojaObčina.si

Trzin

DANES
28°C
10°C
JUTRI
30°C
16°C

Sezonske vstopnice za Arboretum Volčji Potok za leto 2021

Občanke in občane obveščamo, da sta Občina Trzin in Arboretum Volčji Potok sklenila pogodbo o sofinanciranju sezonskih vstopnic za občane občine Trzin za leto 2021. Cena sezonske vstopnice za odrasle, ki je sofinancirana s strani Občine, tako znaša 25,00 EUR, cena sezonske vstopnice za otroke pa 14,00 EUR.

Ob nakupu je potrebno doplačati (kavcijo) 2,00 EUR za brezstično kartico (key card), na kateri bodo zapisani točni podatki lastnika s sliko, saj sezonska vstopnica ni prenosljiva. Sezonska karta velja za vse prireditve v Arboretumu Volčji Potok.

Vsi občani, ki so v letu 2021 že kupili letno vstopnico, bodo s strani Arboretuma Volčji Potok v prihodnjih dneh prejeli dopis, na katerem bodo navodila za predložitev podatkov, vključno s transakcijskim računom, kamor jim bo povrnjena razlika (do deleža sofinanciranja) plačane kupnine.

Občinska uprava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi