Logo MojaObčina.si

Trzin

DANES
24°C
8°C
JUTRI
25°C
10°C
1894

Slovesnost ob 30. obletnici samostojnosti Slovenije

Vabljeni na slovesnost ob 30. obletnici samostojnosti Slovenije, ki bo v nedeljo, 27. junija 2021, ob 18.45 na mostu čez Pšato v Občini Trzin (na Ljubljanski cesti).

Ob obeležitvi 30. obletnice bitke v Trzinu, bomo slovesno odkrili in blagoslovili spominsko obeležje Edvardu Peperku, padlemu v vojni za Slovenijo. V kulturnem programu bodo med drugimi sodelovali Orkester slovenske Policije, sopranistka Alenka Gotar in basist Zoran Potočan.

Obeležje bosta odkrila predsednik Republike Slovenije Borut Pahor in predsednik vlade Republike Slovenije Janez Janša, ki bo tudi slavnostni govornik. Blagoslovil ga bo ljubljanski pomožni škof msgr. dr. Franc Šuštar.

Prireditev bo izvedena v skladu z veljavnimi ukrepi.

Župan Občine Trzin

Peter Ložar

Vabilo!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi