Logo MojaObčina.si

Trzin

DANES
21°C
7°C
JUTRI
22°C
7°C
652

Poziv ZD Domžale k prijavi za cepljenje

Na pobudo ZD Domžale in z osebnim povabilom direktorice, ga. Renate Rajapakse, se prek občinskih štabov Civilne zaščite obračamo na krajevna društva in na vse za cepljenje zainteresirane krajane petih občin, ki jih pokriva ZD Domžale (Domžale, Mengeš, Trzin, Lukovica in Moravče), da se čim preje prijavite. Najbolje je, da prijavo izvedete prek portala zVem (https://zvem.ezdrav.si/cepljenje), v ZD Domžale pa bodo zagotovili vse potrebno, da boste prijavljeni čim preje cepljeni. Cepljenje je enostaven, varen in najučinkovitejši ukrep za zaščito pred COVID-19 in bo pripomoglo, da bomo vsaj glede medsebojnega druženja in obiskovanja javnih prostorov življenje spet lahko vrnili v stare tire. Pomembno je, da zaščitimo svoje zdravje ter s tem tudi zdravje svoje družine, prijateljev, znancev in sodelavcev.

Več informacij v prilogi!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi