Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 21°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Čestitke Pii in Saši!


ŠPORT

| |
17.04.2014      13:11
A A

Čestitke Pii in Saši!Pia na stopničkah
Pia na stopničkah
Deli:

Med 6. in 14. aprilom se je v Minsku v Belorusiji odvijalo 29. člansko, 20. mladinsko, 6. veteransko in 4. otroško Evropsko prvenstvo v Taekwon-Do-ju. Mesto v slovenski reprezentanci si je z dobrimi nastopi in dobrim delom prislužila tudi naša mlada občanka Pia Matko, sicer članica Taekwon-Do kluba Sun Braslovče. Nastop med najboljšimi na stari celini je Pii odlično uspel, saj je tako v kategoriji forme deklice ‒ rdeči pas, kot tudi borbe deklice -40 kg osvojila tretje mesto. Za prvi nastop na največjem tekmovanju v Evropi so to odlični rezultati in gotovo pomenijo nagrado za ves trud, ki ga je Pia vložila v priprave na to tekmovanje in gotovo tudi spodbudo pri nadaljevanju njene športne poti. Z enajstimi leti oditi za teden dni v tako daljni kraj in v tako daljno državo ni mačji kašelj tudi za odraslega, zato je uspešen nastop naše mlade športnice še toliko bolj izjemen. V reprezentanco se je uvrstila še ena občanka Tabora, Saša Sirše, ki zadnja leta trenira v ljubljanskem klubu Škorpijon in tudi Saša je osvojila tretje mesto med članicami borbe +75 kg. Slovenska reprezentanca se je domov vrnila s petimi zlatimi, štirimi srebrnimi in enajstimi bronastimi kolajnami. Za odličen nastop na Evropskem prvenstvu Pii in Saši iskreno čestitamo in jima želimo še obilo odličnih športnih uspehov!

 

Simon Jan, župan in OU 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2017
Danes ni dogodkov.
27.10.2017 | Kultura
Po domače pri Lisjaku
30.10.201 | Ostalo
JESENSKI OTROŠKI TABOR

Bodite prvi pri oddaji mnenja.