Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
6°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 13°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

3. Navihan večer uspel!!!


DOGODKI

| |
09.12.2015      8:27
A A

3. Navihan večer uspel!!!Deli:

Navihani muzikanti smo v soboto, 21. 11. 2015, v Domu krajanov Tabor pripravili že 3. samostojni koncert ob izidu naše druge CD plošče. Še vedno smo pod vplivom sobotnega večera, ki nam je uspel, kot smo si zaželeli. Pred nabito polno dvorano smo predstavili svojo drugo zgoščenko, na kateri je večina skladb čisto lastnih in smo nanjo zelo ponosni.

Radi bi se zahvali vsem nastopajočim, voditeljema, ozvočevalcu, donatorjem ter vsem, ki so kakorkoli pripomogli k izdaji CD plošče in organizaciji koncerta. Največja zahvala pa seveda gre vam, gledalcem, ki ste bili na koncertu in ki ste nas spremljali z aplavzi, saj ste nam dali dodaten zagon in voljo, da se naslednje leto zopet srečamo v Taboru in pripravimo 4. Navihan večer ob praznovanju naše 5. obletnice delovanja.

Če si želite novo CD ploščo Navihanih muzikantov z naslovom Navihan večer, jo lahko dobite pri članih ansambla ali naročite na mailu info.navihanimuzikanti@gmail.com, cena je 10 € + darilo, koledar 2016.

 

Navihani muzikanti

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.