Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

delno oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
6°C | 23°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
4°C | 21°C
petek, 20.10.2017
5°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Novorojenčki in prvošolčki pri županu


OBČINSKE

| |
30.05.2016      13:20
A A

Novorojenčki in prvošolčki pri županuDeli:

V mesecu cvetenja, mesecu maju, je župan sprejel najmlajše Taborčane, in sicer tiste, ki so se rodili po 15. aprilu lani, in tiste, ki bodo letošnjo jesen prvič prestopili šolski prag. Tako smo povabili 21 novorojenčkov, kar je za 6 manj kot lani, in kar 21 bodočih prvošolčkov, kar je za 8 več kot lani. Iz proračuna je občina vsakemu izmed njih zagotovila darilo. Novorojenčkom je namenila 150 evrov, prvošolčkom pa je poklonila simbolično pozornost – nekaj sladkega, rumeno rutico in kresničko. Na prireditvi, ki je potekala v Domu krajanov Tabor, je dogajanje popestril nastop otrok iz vrtca in šole pod vodstvom Manje Majcen. Ob koncu pa je otroke in njihove starše nagovoril tudi župan Anton Grobler. Po uradnem delu so za prigrizek poskrbele članice Društva žena in deklet občine Tabor. Vsem sodelujočim pri pripravi sprejema se ob tej priložnosti iskreno zahvaljujejo. Udeležba mladih sončkov je potrdila, da se za prihodnost Tabora ne gre bati. Za konec dodajam še verz:

Največja ljubezen, ki jo lahko podariš otroku, je, da mu pokažeš, da verjameš v njegove sposobnosti, otroci bodo skušali upravičiti tvoje zaupanje (pozitivnemisli.com).

 

Alenka Kreča Šmid
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.