Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 18.12.2017

pretežno jasno
Ponoči bo delno jasno, ponekod bo tudi več oblačnosti. Po nekaterih nižinah v notranjosti bo megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do -8, v alpskih dolinah do -11, ob morju okoli 1 stopinje Celzija.
-5°C | 4°C
torek, 19.12.2017
-8°C | 3°C
sreda, 20.12.2017
-4°C | 4°C
četrtek, 21.12.2017
-5°C | 5°C
petek, 22.12.2017
-2°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 17.12.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
4°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Zaključna prireditev Tudi mali Savinjčani ......


KULTURA

| |
16.04.2017      17:39
A A

Zaključna prireditev Tudi mali Savinjčani berejoDeli:

V sredo, 12. aprila 2017, je Občinska knjižnica Tabor, ki je enota Medobčinske splošne knjižnice Žalec, skupaj s Podružnično osnovno šolo Vransko - Tabor organizirala zaključno prireditev bralnega projekta Tudi mali Savinjčani berejo v Domu krajanov Tabor. Dvorana je bila polna nadobudnih, zvedavih in veselih otrok ter njihovih staršev in spremljevalcev. Otroci, letos je pridno sodelovalo kar 57 otrok iz Vrtca Tabor, starih od tri do šest let, so prišli po zaslužena priznanja. Po uvodnih pozdravih direktorice Medobčinske splošne knjižnice Žalec Jolande Železnik in ravnateljice Osnovne šole Vransko - Tabor Majde Pikl je sledil še nagovor župana Občine Tabor Antona Groblerja. V svojem nagovoru je še posebej poudaril pomen branja za nadaljnje življenje. Podružnična osnovna šola Vransko - Tabor je otrokom pripravila presenečenje, in sicer muzikal Kekec, ki so ga odigrali učenci Podružnične osnovne šole Vransko - Tabor. Za pridno branje, sodelovanje in ustvarjanje se je vsakemu otroku s priznanjem zahvalil taborski župan.

Karmen Kreže
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Tabor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!