Logo MojaObčina.si
JUTRI
16°C
6°C
SOB.
18°C
4°C

Praznična pravljična urica v Občinski knjižnici Tabor

December je eden najlepših in najčarobnejših mesecev v letu. Je mesec veselja, radosti, druženja, igrivosti, topline, srčnosti, lepih misli, velikih pričakovanj in želja. Želje so različne, od drobnih pozornosti do dobrin, ki se jih ne da kupiti z denarjem. Ravno te nam prinesejo neizmerno zadovoljstvo in srečo.

V zgodbici, ki so ji prisluhnili otroci na pravljični urici v Občinski knjižnici Tabor v torek, 20. decembra 2022, si je Snežka zaželela nič drugega kot veliko prijateljev, s katerimi bi se lahko družila in igrala. Božiček ji je z veseljem uresničil željo. Pravzaprav si jo je Snežka uresničila kar sama – z dobrimi deli, prijaznostjo in dobrosrčnostjo.

Dobrosrčnost so pokazali tudi otroci, ko so drug drugemu pomagali pri izdelavi božičnih kapic, ki so lahko tudi božični okrasek.

Nataša Koren

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi