Logo MojaObčina.si

Tabor

DANES
32°C
13°C
JUTRI
32°C
16°C
Deli
701

Pravljična ura v Občinski knjižnici Tabor, 29. 11. 2016

Ker se bliža praznični december, ki je vedno poln skrivnosti, naših pričakovanj in želja, je bila tudi novembrska pravljična urica v Občinski knjižnici Tabor obarvana v pričakovanju medvedjega čudeža.

Nekega zgodnjega spomladanskega dne se je medved prebudil iz zimskega spanja. Želel si je postati očka. Razmišljal je in razmišljal, kako postaneš medvedji očka. To vprašanje je zastavil vsem gozdnim živalim, ki jih je srečal, celo lososa je vprašal. Vsak mu je dal drugačen odgovor. Nekega dne pa mu je na uho nežno zabrundala medvedka, ali si tudi on tako močno želi medvedjega otročička. Medved je prikimal in skupaj sta odšla poiskat odgovor na to vprašanje.

Otroci so z zanimanjem poslušali pravljico, nato pa si je vsak izdelal adventni venček iz slanega testa.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi