Logo MojaObčina.si

Tabor

DANES
3°C
-3°C
JUTRI
1°C
-3°C
746

Pravljična ura v Občinski knjižnici Tabor

 

Zadnjo pravljično urico v letu 2016 so v Občinski knjižnici Tabor zaznamovale smrečice. In to ne čisto navadne smrečice, temveč smrečica Vilibald. Tako je bilo namreč ime smrečici v zgodbici, ki smo jo prebrali. Vilibald je bila majhna smrečica, ki je zaradi majhnosti ni nihče cenil. Zajčki in ježek so brili norce na Vilibaldov račun in to ga je zelo jezilo. Vse pa se je spremenilo, ko sta Vilibalda opazila deček in njegov očka, ko sta iskala božično drevo. Nista ga posekala, ampak ga je pozneje okrasila vsa družina. Vilibald je bil srečen, saj je zdaj bil božično drevo. Ni bilo več pomembno, ali je velik ali majhen, kajti božično drevo je vedno največje. Po pravljici pa so otroci sami izdelali svojo smrečico in jo po svoje okrasili.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij