Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer bo še možna kakšna ploha ali nevihta, ponoči pa se bo ozračje umirilo. Prehodno se bo zjasnilo. Zjutraj pa se bo od zahoda zmerno pooblačilo, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
13°C | 28°C
torek, 15.07.2018
15°C | 27°C
sreda, 17.07.2018
15°C | 28°C
četrtek, 18.07.2018
13°C | 30°C
petek, 19.07.2018
14°C | 27°C
Opozorila
Nedelja, 15.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Navihan večer 2016


KULTURA, DOGODKI

| |
24.11.2016      12:09
A A

Navihan večer 2016Deli:

Navihani muzikanti so 19. novembra 2016 v Domu krajanov Tabor pripravili že svoj 4. samostojni koncert z naslovom Navihan večer, ki pa je bil letos še posebej zanimiv, saj so na koncertu praznovali svojo 5. obletnico delovanja. Poglejmo, kaj so nam o koncertu povedali Navihani muzikanti:

»Navihani muzikanti smo še vedno pod vtisom našega in vašega Navihanega večera, ki je bil res nekaj posebnega in kar moramo najprej storiti, je to, da se vam iz srca zahvalimo, da ste praznovali z nami in da smo skupaj napolnili dvorano do čisto zadnjega kotička. To je tisto, kar si muzikanti ter organizatorji najbolj želimo. Da se malo pošalimo, tudi podžupan je dejal, da bo za naslednji Navihan večer potrebno narediti večjo dvorano. Upamo, da ste uživali in hvala še enkrat, da nas spodbujate ter nam dajete nov zagon. Tako, vidimo se naslednje leto na Navihanem večeru 2017!

Seveda pa ne smemo pozabiti na donatorje, ki so nam po svojih močeh pomagali pri organizaciji. Ti so: Občina Tabor, Občina Hrastnik, Odelo, d. o. o., Terglav žage, Vija, d. o. o., Avtopralnica Sonček, Mizarstvo Šergan, Studio Šergan, Novem, Gostilna Rimljan, Smreka ‒ Jelka, Šolski center Šentjur, Vrtnarstvo Lončarek, Brglez Roman, Krajevna skupnost Griže. Hvala za pomoč. Hvala vsem nastopajočim, napovedovalcu, snemalcem, fotografu, ozvočevalcem, skratka vsem, ki so pripomogli k izvedbi koncerta.

Največja zahvala pa seveda gre našim staršem, ki nam stojijo ob strani, nas spodbujajo, pomagajo ter nam kažejo pravo pot v prihodnost. Še enkrat, HVALA VAM!«

 

Navihani muzikanti


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!