Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
3°C | 21°C
petek, 20.10.2017
5°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Navihan večer 2016


KULTURA, DOGODKI

| |
24.11.2016      12:09
A A

Navihan večer 2016Deli:

Navihani muzikanti so 19. novembra 2016 v Domu krajanov Tabor pripravili že svoj 4. samostojni koncert z naslovom Navihan večer, ki pa je bil letos še posebej zanimiv, saj so na koncertu praznovali svojo 5. obletnico delovanja. Poglejmo, kaj so nam o koncertu povedali Navihani muzikanti:

»Navihani muzikanti smo še vedno pod vtisom našega in vašega Navihanega večera, ki je bil res nekaj posebnega in kar moramo najprej storiti, je to, da se vam iz srca zahvalimo, da ste praznovali z nami in da smo skupaj napolnili dvorano do čisto zadnjega kotička. To je tisto, kar si muzikanti ter organizatorji najbolj želimo. Da se malo pošalimo, tudi podžupan je dejal, da bo za naslednji Navihan večer potrebno narediti večjo dvorano. Upamo, da ste uživali in hvala še enkrat, da nas spodbujate ter nam dajete nov zagon. Tako, vidimo se naslednje leto na Navihanem večeru 2017!

Seveda pa ne smemo pozabiti na donatorje, ki so nam po svojih močeh pomagali pri organizaciji. Ti so: Občina Tabor, Občina Hrastnik, Odelo, d. o. o., Terglav žage, Vija, d. o. o., Avtopralnica Sonček, Mizarstvo Šergan, Studio Šergan, Novem, Gostilna Rimljan, Smreka ‒ Jelka, Šolski center Šentjur, Vrtnarstvo Lončarek, Brglez Roman, Krajevna skupnost Griže. Hvala za pomoč. Hvala vsem nastopajočim, napovedovalcu, snemalcem, fotografu, ozvočevalcem, skratka vsem, ki so pripomogli k izvedbi koncerta.

Največja zahvala pa seveda gre našim staršem, ki nam stojijo ob strani, nas spodbujajo, pomagajo ter nam kažejo pravo pot v prihodnost. Še enkrat, HVALA VAM!«

 

Navihani muzikanti


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.