Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
11°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
16°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Komedija Strogo zaupno nasmejala do solz


KULTURA, DRUŠTVA

| |
24.05.2016      8:36
A A

Komedija Strogo zaupno nasmejala do solzDeli:

Sobota, 7. 5. 2016, je bila gledališko obarvana, saj je Dramska sekcija Teloh v razširjeni igralski zasedbi zasijala in ponovno poskrbela, da je prešerni smeh donel po Domu krajanov Tabor in se razlegal izven njega.

Gledališka uprizoritev priredbe komedije Marca Camolettija Strogo zaupno je glede na predhodnji celovečerni komediji Kadar se ženski jezik ne suče in Poročil se bom s svojo ženo, ki so ju člani Dramske sekcije Teloh uprizorili v prejšnjih letih, tudi tokrat obetala obilo zabave. Obiskovalci smo dobili to in še več. Slabi dve uri  smo bili gostje v hotelu Slavija, kjer ni manjkalo zapletov, humorja in jugonostalgije. Odlična kostumografija in scenografija ter prepričljiva in mojstrska igra vseh igralcev so nas prepričale, da so gledališke poslastice, pod režisersko taktirko Tanje Kastelic, izvrstne, predvsem pa nepogrešljive za kulturni razvoj kraja.

Vsem nam, ljubiteljem gledališča, bo ta majska sobota zagotovo še odzvanjala v spominu, vsi, ki pa ste premiero zamudili, imate ponovno možnost, da se do solz nasmejite v petek, 10. junija, ob 20. uri v Domu krajanov Tabor, in se zabavate ob prigodah receptorja Sreča, Ivane Pikolovske, Bruna, Lidije, Helence in drugih nepogrešljivih snovalcev zapletov.

Jasmina Pogačnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.06.2017
Danes ni dogodkov.
02.07.2017 | Ostalo
LISJAKOVA TRŽNICA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.