DANES
20°C
8°C
JUTRI
19°C
12°C

zaposlitev

Podravska regija
Nedelja, 26. Maj. 2024

Vzdrževalec (m/ž)

V podjetje vabimo novega sodelavca/ko s tehničnim znanjem in izkušnjami ter z željo po dodatnem izpopolnjevanju na področju vzdrževanja.
Četrtek, 16. Maj. 2024

Iščemo sodelavca/ko v vzdrževanju ki želi z nami rasti, napredovati, ustvarjati prihodnost in sooblikovati procese.

Embedded inženir m/ž

Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje, iščemo kandidata za delovno mesto ”Embedded razvijalec m/ž”.
Petek, 17. Maj. 2024

Mehanik

Pričakujemo poznavanje delovanja strojev in naprav. Nudimo zaposlitev za nedoločen čas.
Sobota, 18. Maj. 2024

Nabavni inženir (m/ž)

Vaše naloge: izvajanje procesa nabave in njegova optimizacija, planiranje nabave..

Električar v proizvodnji m/ž

Ste oseba, ki jo zanima in veseli dinamično delo? Ste pozitivno naravnani in se ne bojite vsakodnevnih izzivov? Za našega naročnika, mednarodno priznano podjetje iz Maribora, iščemo več kandidatov za delovno mesto: Električar v proizvodnji (m/ž). Če želite postati del uspešne in zagnane ekipe, ki stremi k istemu cilju, ne odlašajte s prijavo.
Nedelja, 19. Maj. 2024

Servisni inženir HP indigo strojev (m/ž)

Podjetje, ki je ekskluzivni zastopnik priznanih blagovnih znamk za digitalni tisk (HP Indigo, AB Graphics, Scodix), zlasti na področju etiket in fleksibilne embalaže, išče samostojnega servisnega inženirja, ki bi se pridružil izjemno profesionalnemu in fleksibilnemu timu. Ne zamudite priložnosti za vznemirljivo delovno mesto! Prijavite se zdaj in postanite del uspešnega kolektiva.