Logo MojaObčina.si

Sodražica

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
4°C
0°C
1085

3. vibracijsko samozdravljenje

Včeraj smo se dobili že na 3. vibracijskem samozdravljenju z Nerino Darman, ki nam je postregla z ogromno novimi informacijami, kako si na naraven način pomagati pri raznih težavah.  Poleg domačinov je predavanje pritegnilo pozornost tudi nekaj obiskovalcem iz drugih krajev Slovenije.  Celotno srečanje je potekalo v sproščenem vzdušju ob podpori dobrodejnih skalarnih valov Teslinega generatorja in Lakitesa ter preizkušanju osebne bioresonance z napravo Zeperino. Kot vedno nas je Nerina razvajala tudi z okušanjem pomladnih zdravilnih dobrot.   
Hvala vsem za obisk. 
Katarina iz Društva ZDRAV.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij