Logo MojaObčina.si

Sodražica

JUTRI
24°C
10°C
SRE.
28°C
12°C
2164

SOBOTNA TRŽNICA V SODRAŽICI

Občina Sodražica obvešča, da bo to soboto, 6. junija 2020, od 8. do 12. ure potekala 'SOBOTNA TRŽNICA V SODRAŽICI'. Naprodaj bodo: domači siri, skuta in maslo Kmetije Kocjančič, suhomesni izdelki Kmetije Lah, kozje mleko in izdelki iz kozjega mleka Kmetije Rot, med in cvetni prah Jožeta Škulja, zeliščni čaji, čokolada, med, propolis, cvetni prah, medeni liker, marmelade, sok aronije, vložene olive, oljčno in bučno olje, divjačinske salame, slovenska kava, kočevsko pivo, razkužila za roke in poslikane bombažne vrečke Turističnega društva Kočevje. 

Zaradi preventive pred širjenjem okužbe s koronavirusom, upoštevajte medsebojno razdaljo med obiskovalci in ponudniki ter uporabljajte primerna zaščitna sredstva. Svetujemo, da nakup opravite v najkrajšem možnem času, brez dodatnega in nepotrebnega zadrževanja na tržnici.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi