Logo MojaObčina.si

Sodražica

DANES
34°C
18°C
JUTRI
33°C
18°C
2164

SOBOTNA TRŽNICA V SODRAŽICI

Občina Sodražica obvešča, da bo to soboto, 18. julija 2020, od 8. do 12. ure potekala 'SOBOTNA TRŽNICA V SODRAŽICI'. Naprodaj bodo: domači siri, skuta, maslo (Kmetija Kocjančič), domači suhomesni izdelki, vse za žar - čevapčiči, vratovina, burger pleskavice (Kmetija Lah), domači med, cvetni prah (Jože Škulj), domače kozje mleko, siri in sirotka (Kmetija Rot) in domača kokošja jajca (Kmetija Osvald).

Zaradi preventive pred širjenjem okužbe s koronavirusom, upoštevajte medsebojno razdaljo med obiskovalci in ponudniki ter uporabljajte primerna zaščitna sredstva. Svetujemo, da nakup opravite v najkrajšem možnem času, brez dodatnega in nepotrebnega zadrževanja na tržnici.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi