Logo MojaObčina.si

Sodražica

DANES
9°C
2°C
JUTRI
2°C
2°C
1185

Predhodna najava: Javna razgrnitev dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev občinskega prostorskega načrta

Občina Sodražica obvešča, da se načrtuje javna razgrnitev in predstavitev dopolnjenega osnutka sprememb občinskega prostorskega načrta (Odlok o spremembah in dopolnitvah odloka o občinskem prostorskem načrtu) takoj po pridobitvi mnenj nosilcev urejanja prostora na okoljsko poročilo, ki izkazuje celovito presojo vplivov na okolje predvidenih posegov v prostor z novelo OPN, predvidoma v mesecu avgustu oz. septembru letos.


Javno naznanilo o javni razgrnitvi bo objavljeno v lokalnih sredstvih javnega obveščanja, na občinski uradni spletni strani in oglasni deski.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij