Logo MojaObčina.si

Sodražica

DANES
34°C
18°C
JUTRI
33°C
18°C
2164

Poziv učencem in dijakom k prijavi na brezplačni topli obrok

Občina Sodražica bo v sodelovanju z OŠ dr. Ivana Prijatelja Sodražica, v času izvajanja pouka na daljavo, organizirala pripravo in distribucijo brezplačnega toplega obroka za učence in dijake, s stalnim prebivališčem v Občini Sodražica, ki izpolnjujejo kriterij upravičenosti.

Učenci OŠ Sodražica se na brezplačni topli obrok prijavijo preko e-pošte prehrana@os-sodrazica.si do torka, 10. 11. 2020, do 10 ure. Učenci drugih šol in dijaki se na topli obrok prijavijo preko šole, ki jo obiskujejo. Topli obrok bo možno prevzemati v šolski kuhinji OŠ dr. Ivana Prijatelja Sodražica, s svojo posodo oziroma svojo embalažo, v času od 11.30 do 13.30, predvidoma od srede, 11.11.2020 dalje. 

Celotno besedilo poziva, s kriteriji za upravičenost do brezplačnega toplega obroka, se nahaja na naslednji povezavi

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi