Logo MojaObčina.si

Sodražica

JUTRI
32°C
19°C
PET.
35°C
17°C
2164

PODPISANO PISMO O NAMERI GRADNJE ENOTE DSO

Občini Sodražica in Bloke sta včeraj podpisali z Domom Starejših občanov Grosuplje pismo o nameri gradnje in delovanja enot doma starejših občanov v obeh občinah. Čeprav pismo predstavlja zgolj deklarativno zavezanost vseh sodelujočih partnerjev, pa na njem temelji usmeritev in podpora skupnemu projektu obeh občin in DSO za izgradnjo dveh manjših enot v obeh občinah, ki bi delovale na področju oskrbe starejših občanov v okviru organizacijske strukture DSO Grosuplje. Po nedavni potrditve te usmeritve na Svetu zavoda DSO in na Občinskem svetu Občine Sodražica predstavlja pismo o nameri potrditev odločitve o odprtju enot DSO in začetku postopkov za pripravo potrebnih projektnih dokumentacij. Občini in DSO pričakujejo, da bo država v okviru ustreznih evropskih programov zagotovila potrebna sredstva za gradnjo enot, ob tem pa občini zagotovita prostor in projektno dokumentacijo, DSO pa program oskrbe.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi