Logo MojaObčina.si

Sodražica

JUTRI
17°C
10°C
SRE.
23°C
11°C
1231

Ob začetku novega šolskega leta

V ponedeljek, 3. septembra, se prične novo šolsko leto. Občina Sodražica pozdravlja učenke in učence, ki se vračajo v šolo novim dogodivščinam in spoznanjem naproti. Še posebej izrekamo dobrodošlico prvošolčkom, ki prvič prestopajo šolski prag. Ob tem pa ne smemo pozabiti na naše učiteljice in učitelje ter vse šolsko osebje, ki skrbijo, da bo v naslednjem šolskem letu potekalo vse tako kot je potrebno.

Občina Sodražica ob pričetku šole spominja vse udeležence v cestnem prometu, da naj bodo v tem času še posebej previdni in pozorni na cesti, še zlasti na območjih šolskih poti in v bližini same šole. V Sodražici je bila v okviru obnove državne ceste pred šolo na novo postavljen semafor, nova javna razsvetljava in avtobusno postajališče, vse z namenom zmanjšanja tveganja nesreč. Da bo temu tako, vse udeležence pozivamo, da nov prometni režim in signalizacijo upoštevajo dosledno. To predvsem pomeni, da naj se ne pustijo zamikati, da bi vozili v rdečo luč, še manj, da preverjajo svoje sposobnosti v hitrostni vožnji na tem odseku.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi