Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 14.11.2018

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem in v gorah precej jasno, na Primorskem bo pihala šibka burja. V notranjosti Slovenije bo sprva pretežno oblačno, čez dan pa se bo ponekod jasnilo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem do 19 °C.
9°C | 15°C
četrtek, 15.11.2018
4°C | 12°C
petek, 16.11.2018
3°C | 9°C
sobota, 17.11.2018
1°C | 6°C
nedelja, 18.11.2018
-1°C | 7°C
Opozorila
Sreda, 14.11.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
15°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Ob začetku novega šolskega leta


OBČINSKE

| |
29.08.2018      17:15
A A

Ob začetku novega šolskega letaDeli:

V ponedeljek, 3. septembra, se prične novo šolsko leto. Občina Sodražica pozdravlja učenke in učence, ki se vračajo v šolo novim dogodivščinam in spoznanjem naproti. Še posebej izrekamo dobrodošlico prvošolčkom, ki prvič prestopajo šolski prag. Ob tem pa ne smemo pozabiti na naše učiteljice in učitelje ter vse šolsko osebje, ki skrbijo, da bo v naslednjem šolskem letu potekalo vse tako kot je potrebno.

Občina Sodražica ob pričetku šole spominja vse udeležence v cestnem prometu, da naj bodo v tem času še posebej previdni in pozorni na cesti, še zlasti na območjih šolskih poti in v bližini same šole. V Sodražici je bila v okviru obnove državne ceste pred šolo na novo postavljen semafor, nova javna razsvetljava in avtobusno postajališče, vse z namenom zmanjšanja tveganja nesreč. Da bo temu tako, vse udeležence pozivamo, da nov prometni režim in signalizacijo upoštevajo dosledno. To predvsem pomeni, da naj se ne pustijo zamikati, da bi vozili v rdečo luč, še manj, da preverjajo svoje sposobnosti v hitrostni vožnji na tem odseku.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA SODRAŽICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!