Logo MojaObčina.si

Sodražica

DANES
22°C
16°C
JUTRI
27°C
16°C
2164

Donacijo podjetja SETI bo Občina Sodražica razdelila med občane

Kranjsko podjetje Seti, ki je znano po izdelovanju servietov, prtov in podstavkov, je Občini Sodražica doniralo 2.000 kosov svojih posebnih servietov, ki so ustrezni za izdelavo zaščitnih mask. Sodelavci občine so iz doniranih servietov izdelali nekaj sto zaščitnih mask, ki jih bomo razdelili za njihove stranke nekaterim sodraškim lokalom oz. trgovinam, ki so izrazile interes, preostale maske bodo pa na voljo občanom. Maske so namenjene zgolj za lastno uporabo (obisk trgovine, pošte, bencinskega servisa itd) in niso primerne za profesionalno uporabo. Zaščitne maske se bodo občanom delile v ponedeljek, 6. aprila, in v sredo, 8. aprila, med 9:00 in 11:00 pred gasilskim domom v Sodražici. V primeru velikega povpraševanja se bodo maske prvenstveno delile starejšim in invalidom ter največ 2 kosa na osebo. Hvala za razumevanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi