Logo MojaObčina.si
DANES
19°C
5°C
JUTRI
22°C
5°C
569

CEPLJENJE PROTI KLOPNEMU MENINGOENCEFALITISU (KME)

bo potekalo tudi vsak četrtek v Zdravstvenem domu dr. Janeza Oražma Ribnica (Majnikova ulica 1, 1310 Ribnica) od 14.00 do 18.00 oziroma se za termin cepljenja občani Občine Sodražica lahko dogovorite v ambulanti družinske medicine ZP Sodražica na telefonsko številko 01/836-64-33.

Občina Sodražica je v letu 2023 namenila 1.500,00 EUR za sofinanciranje cepljenja proti klopnemu meningoencefalitisu. Do sofinanciranja cepljenja so upravičeni vsi občani občine Sodražica za vse 3 odmerke, sofinanciranje cepljenja pa bo omogočeno do porabe proračunskih sredstev za ta namen.

Cena posameznega odmerka za občane občine Sodražica, ki jo v višini 50% sofinancira Občina Sodražica je 15,00 eur (polna cena 30,00 eur).

S seboj prinesite zdravstveno kartico (KZZ) in cepilno knjižico/potrdilo o cepljenju v kolikor ste že bili cepljeni proti KME.

Osnovno cepljenje se praviloma opravi s tremi odmerki cepiva.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi