Logo MojaObčina.si

Sodražica

JUTRI
28°C
14°C
NED.
31°C
13°C
Deli
560

15 let tržnih dni v Sodražici – odpovedano, zunanja razstava ostane

Podobno, kot je bil odpovedan že konec aprila 16. Tržni dan, odpovedujemo 15 let Tržnih dni zaradi najnovejšega ukrepa Vlade RS, ki omejuje dogodke z več kot 50 udeležencev. 15 let Tržnih dni v Sodražici je bila načrtovana kulturno-glasbena prireditev v počastitev tržnega dne in Psoglavskih dni, ki jih prirejamo od leta 2005 dalje. Tržni dan je namreč največji dogodek v Sodražici, ki pritegne več tisoč obiskovalcev od blizu in daleč. Predstavljajo nadaljevanje nekdanjih tedenskih tržnih dni v Sodražici, ki je slovela ravno po trških sejmih s konca srednjega veka do skoraj druge svetovne vojne. Žal je bil letos Tržni dan zaradi ukrepov Vlade RS, ki omejujejo zbiranje zaradi preprečevanja širjenja okužbe s korona virusom, odpovedan. 

 

Bo pa ostala zunanja razstava foto utrinkov z naslovom 15 let Tržnih dni, ki bo postavljena v parku na trgu v Sodražici in si jo lahko ogledate do konca meseca julija!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi