Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Predvsem v južni polovici Slovenije bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
10°C | 17°C
sreda, 17.10.2018
12°C | 19°C
četrtek, 18.10.2018
10°C | 21°C
petek, 19.10.2018
11°C | 21°C
sobota, 20.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

NOČ ČAROVNIC NA GRADU BOGENŠPERK


TURIZEM, DOGODKI

| |
25.10.2017      12:40
A A

NOČ ČAROVNIC NA GRADU BOGENŠPERK


Bliža se zadnja oktobrska noč, zato v torek, 31. oktobra, vabimo vse čarovnice in čarovnike na začarani grad Bogenšperk. Zabavali in rajali bomo od 15. ure dalje, pa vse do poznega večera. Tudi v letošnjem letu vam obljubljamo pester zabavni program, namenjen mladim in mladim po srcu.


Deli:

Prireditev bo potekala v torek, 31. oktobra od 15. ure dalje. Otroci bodo ustvarjali na grajskih ustvarjalnicah, odrasli pa nakupovali na tržnici. Pridne roke bodo izdelale čarovniško palico, netopirja, pajkovo mrežo, bučke v obliki cofkov, se okrasile s čarovniškim klobukom, obraze pa bodo poslikale grajske čarovnice. Pri izrezovanju buč vam bodo pomagali člani KUDa Vajkard.

Vsako polno uro se boste lahko podali na začaran ogled gradu z grajskim vodnikom, razglasili bomo najlepše izrezljano bučo, čarovnice in čarovniki pa se boste potegovale za naslov »naj čarovnice bogenšperške«. Družinsko gledališče Kolenc vas bo zabavalo s predstavo Zaljubljeni Petrček. Za ples in rajanje bo z glasbo skrbel Trio Nafasi, čarodej Sam Sebastian pa bo čaral in nas  popeljal v svet magije. Tudi v letošnjem letu z nami sodeluje ustvarjalna ekipa MC Litija, ki s svojimi idejami navdušujejo vsako leto in tudi letos vam obljubljajo strašljive dogodivščine v grajski kleti.

Ne zamudite, čarobno bo!

Odrasli boste za karto odšteli 5 eur, otroci, čarovniki in čarovnice v popolni opravi (obrazna maska, klobuk, čarovniška obleka) pa 2,5 eur po osebi. 

Vse dodatne informacije dobite na www. bogensperk.si.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JAVNI ZAVOD BOGENŠPERK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!