Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
8°C
3°C
JUTRI
3°C
2°C
727

Zlata točka v Brežicah

RK BREŽICE : RD HERZ ŠMARTNO                    28 : 28 (16 : 17)

Brežice – Športna dvorana Brežice, sodnika: Ozren Backovič in Uroš Nahtigal, delegat: Maksimiljan Turin.

Brežice: Deržič, Lipej 4, J. Tomše 6, M. Tomše 2, Hecher Patrick 3, Kovač 2, Dučanovič, Škoflek, Krivokapič, Jazbec 4, Simakovič, Derenca, Čanžar 1, Mlakar 5, Cerjak 1, Jagrič. Trener: Ale Kukavica.

Herz Šmartno: Strmljan 11, Ribarič 1, Pleško, Cirar 1, Bahovec 3, Šmejc 4, A. Urankar, Muratovič, Ža. Pregelj 2, A. Sadar, Bučar, M. Sadar, Avsec 1, Močnik 4, Žurga 1, Zakonšek. Trener: Filip Gradišek.

Sedemmetrovke: Brežice  3 (2), Herz Šmartno  5 (3).

Izključitve: Brežice  16 minut, Herz Šmartno  14 minut.

Diskvalifikacije: Peter Bahovec  3x2 min (Herz Šmartno) - 60 minuta.

V Brežicah se je v nedeljo odvijala zadnja tekma 8. kroga 1.B DRL. V prvem polčasu je bila tekma povsem izenačena, nobena od ekip si ni uspela priigrati občutnega vodstva. Čisto ob izteku polčasa je zadel Tilen Strmljan za vodstvo 16:17. V drugem polčasu izenačen začetek, nato pa so domači rokometaši začeli igrati bolje in prvič občutneje povedli pri rezultatu 24:21. Ekipa Herz Šmartna je uspela zadržati priključek, vendar do izenačenja dolgo ni uspela priti. Do tega je prišlo dobre tri minute do konca, ko je za 27:27 zadel Peter Bahovec. Do končne odločitve je prišlo šele v zadnjih trenutkih tekme. Slabe pol minute do konca je za vodstvo domačih zadel Jaka Tomše, v zadnjem napadu Šmarčanov pa je po odličnem preigravanju zadel Tilen Strmljan, ki je bil tudi tokrat prvi strelec srečanja. Domači so imeli še napad za zmago, ki pa ga je odlično prekinil kapetan Šmarčanov, Aleš Šmejc. V zaključnih trenutkih tekme je dobro branil mladi vratar Maks Sadar, ki je zaustavil nekaj nevarnih strelov domačinov. Celotna ekipa se je borila skozi celotno srečanje, ter si je to točko več kot zaslužila.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij