Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 28.04.2018

pretežno jasno
Zvečer in ponoči bo ob morju suho vreme. Drugod bodo sprva krajevne padavine, deloma plohe in na jugu posamezne nevihte. Do jutra bodo padavine povsod ponehale. Na Primorskem bo ponoči pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem okoli 13 °C.
9°C | 28°C
nedelja, 29.04.2018
9°C | 28°C
ponedeljek, 30.04.2018
11°C | 26°C
torek, 01.05.2018
12°C | 22°C
sreda, 02.05.2018
10°C | 21°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zlata točka v Brežicah


ŠPORT

| |
14.11.2016      21:51
A A

Zlata točka v BrežicahDeli:

RK BREŽICE : RD HERZ ŠMARTNO                    28 : 28 (16 : 17)

Brežice – Športna dvorana Brežice, sodnika: Ozren Backovič in Uroš Nahtigal, delegat: Maksimiljan Turin.

Brežice: Deržič, Lipej 4, J. Tomše 6, M. Tomše 2, Hecher Patrick 3, Kovač 2, Dučanovič, Škoflek, Krivokapič, Jazbec 4, Simakovič, Derenca, Čanžar 1, Mlakar 5, Cerjak 1, Jagrič. Trener: Ale Kukavica.

Herz Šmartno: Strmljan 11, Ribarič 1, Pleško, Cirar 1, Bahovec 3, Šmejc 4, A. Urankar, Muratovič, Ža. Pregelj 2, A. Sadar, Bučar, M. Sadar, Avsec 1, Močnik 4, Žurga 1, Zakonšek. Trener: Filip Gradišek.

Sedemmetrovke: Brežice  3 (2), Herz Šmartno  5 (3).

Izključitve: Brežice  16 minut, Herz Šmartno  14 minut.

Diskvalifikacije: Peter Bahovec  3x2 min (Herz Šmartno) - 60 minuta.

V Brežicah se je v nedeljo odvijala zadnja tekma 8. kroga 1.B DRL. V prvem polčasu je bila tekma povsem izenačena, nobena od ekip si ni uspela priigrati občutnega vodstva. Čisto ob izteku polčasa je zadel Tilen Strmljan za vodstvo 16:17. V drugem polčasu izenačen začetek, nato pa so domači rokometaši začeli igrati bolje in prvič občutneje povedli pri rezultatu 24:21. Ekipa Herz Šmartna je uspela zadržati priključek, vendar do izenačenja dolgo ni uspela priti. Do tega je prišlo dobre tri minute do konca, ko je za 27:27 zadel Peter Bahovec. Do končne odločitve je prišlo šele v zadnjih trenutkih tekme. Slabe pol minute do konca je za vodstvo domačih zadel Jaka Tomše, v zadnjem napadu Šmarčanov pa je po odličnem preigravanju zadel Tilen Strmljan, ki je bil tudi tokrat prvi strelec srečanja. Domači so imeli še napad za zmago, ki pa ga je odlično prekinil kapetan Šmarčanov, Aleš Šmejc. V zaključnih trenutkih tekme je dobro branil mladi vratar Maks Sadar, ki je zaustavil nekaj nevarnih strelov domačinov. Celotna ekipa se je borila skozi celotno srečanje, ter si je to točko več kot zaslužila.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!