Visoka zmaga v Gorišnici

RD MOŠKANJCI – GORIŠNICA : RD HERZ ŠMARTNO                    24 : 36 (10 : 19)

RD Moškanjci – Gorišnica: Bratuša, Šandor 1, Gregorec, Kočar 3, Ozmec, N. Bedrač, Lozinšek 2, Grobelnik 4, Ranfl, Arnuš 7, Žuran, Krabonja 2, Geč 1, T. Bedrač 2, Koštomaj 2. Trener: Robert Bezjak.

RD Herz Šmartno: Strmljan 10, Ribarič 4, Cirar, Bahovec 2, Šmejc 6, L. Poglajen 6, Muratovič, A. Sadar 4, Bučar 2, Urankar, Močnik 1, Žurga 1, Kukovica, Lachaal. Trener: Filip Gradišek.

V Gorišnici je ekipa RD Herz Šmartno prišla še do tretje zmage v gosteh. V prvem polčasu domača ekipa ni bila kos razigranim Šmarčanom, ki so od rezultata 3:3 naprej popolnoma prevzeli pobudo. Dobra in čvrsta obramba z odličnim vratarjem Muratovičem ni dovolila veliko zadetkov, na drugi strani pa je bil napad odličen, Strmljan je že v prvem polčasu dosegel šest zadetkov. V drugem polčasu so domači začeli s tesnim pokrivanjem kapetana Šmejca in Strmljana. Trener Filip Gradišek je našel rešitev tudi za to težavo, domači so uspeli kratkoročno zmanjšati razliko, nato pa spet nalet Herz Šmartna ter višanje razlike na končnih 12 zadetkov.