Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
20°C
9°C
JUTRI
20°C
8°C
2209

SAMO ŠE EN SLAB TEDEN

Vsem, ki se zanimate za ogled slik (olje na platnu), katerih avtor je Jože Ambrož, sporočamo, da so slike trenutno na razstavi v Domu Tisje v Črnem Potoku. Razstava bo na ogled samo še do torka, 9.aprila 2019, Kasneje slike ne bodo več na ogled, tudi pri nas doma ne; do naslednje razstave.  

 

Prosimo za razumevanje in vas obenem vabimo, da izkoristite priložnost in si slike ogledate zdaj, ko so še na razstavi.

P.s.: Unikatne lesene izdelke Ambrož kreacije pa si lahko ogledate (in jih kupite) tudi pri nas, na našem domačem naslovu: Riharjevec 8, Šmartno pri Litiji. Vendar pa vedno: po predhodnem dogovoru, na telefonski številki: 040 694 709 ali na: ljubim.les@gmail.com


Za Ambrož kreacije
Katarina Ambrož

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi