Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
20°C
9°C
JUTRI
20°C
8°C
Deli
624

HVALA VAM, iz srca!

Ja, december je.. in, seveda - gledamo nazaj. Na leto, ki je v minevanju.
Hvaležni smo za vse naše Ambrož kreacije, ko so nastale v tem letu in za vse vas, ki ste jih pridno kupovali. S tem ste nam omogočili, da lahko še naprej ustvarjamo in na ta način bogatimo ta svet z izdelki, ki v sebi nosijo globoko sporočilno vrednost. 
V času, ko je trg nasičen z "vse-mogočimi-izdelki" se je, kot izdelovalec unikatnih izdelkov, težko uveljaviti, saj so potrošniki, večinoma, izgubili nek notranji kompas za lepoto in kvaliteto. A nas to ne ustavlja. Tudi zaradi vas, ki imate radi naše izdelke in zaradi vas, ki jih radi podarjate tistim, ki vam veliko pomenijo. HVALA VAM, iz srca!
Hvaležni smo za vse, kar nam je v 2018-tem prineslo nova znanja in nova spoznanja, pa tudi nova poznanstva in  - nova prijateljstva.

Vsem želimo lepo praznovanje božičnih praznikov in se, v kolikor še potrebujete božična ali novoletna darila, toplo priporočamo.
Lahko nas pokličete na številko: 040 694 709 ali nam pišete na: ljubim.les@gmail.com

Za Ambrož kreacije
Katarina Ambrož

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi