Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
28°C
18°C
TOR.
28°C
17°C

Povabilo k pisanju prispevkov za Krajevne novice

Uredništvo občinskega glasila občine Šmartno pri Litiji vljudno vabi vse zainteresirane, da s svojimi prispevki sodelujete pri nastajanju časopisa. Krajevne novice vsebinsko pokrivajo tako celoten prostor občine kot tudi vsa področja družbenih dejavnosti. Tematsko so razdeljene na več sklopov, katerih namen je poročati občanom o aktivnostih občinske uprave, lokalnih društev, podjetij, ustanov, javnih zavodov in posameznikov.

Naslednja številka občinskega glasila bo izšla novembra 2021, avtorje prispevkov pa vljudno naprošamo, da nam jih pošljejo najpozneje do 28. 10. 2021 v elektronski obliki na naslov: krajevnenovice@bogensperk.si.

Uredništvo Krajevnih novic

besedilo: Občina Šmartno pri Litiji

fotografija: Unsplash

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi