Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

PRVOMAJSKO SREČANJE NA JAVORJU


KULTURA

| |
02.05.2016      18:24
A A

PRVOMAJSKO SREČANJE NA JAVORJUDeli:

Praznik dela so krajani Javorja počastili s tradicionalno prireditvijo – prvomajskim srečanjem. Kulturni program se je pričel s himno, ki jo je zapel Darko Vidic. Navzoče je pozdravil tudi župan občine Šmartno pri Litiji, gospod Rajko Meserko. V programu ni bilo mogoče mimo Ivana Cankarja in njegovega Hlapca Jerneja, mimo problematike zaposlovanja, pravic in krivic delavk in delavcev ter vprašanja o vrednotah dela. Kulturni program so glasbeno popestrili mladi glasbeniki Jan in Žiga Dremelj ter Aleš Šuštaršič. Čeprav je prireditev nekoliko pokvarilo aprilsko vreme, razpoloženja obiskovalcev to vsekakor ni motilo. Za dobro jedačo in pijačo je bilo poskrbljeno, za druženje po uradnem delu pa tudi, saj je za dobro voljo skrbel ansambel Pojav.

 

Erika Cerjak
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šmartno pri Litiji!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.