Dravinja Kostroj - Triglav Kranj (0 : 0)

Domači do pomembne točke.

Dravinja Kostroj je v 11. krogu 2. SNL na stadionu Dobrava gostila ekipo Kranja, ki je po končanih 10. krogih na četrtem mestu lestvice.

Gostje so pričeli tekmo zelo samozavestno in poskusili preko prvega strelca  lige Mateja Poplatnika doseči vodilni zadetek, vendar si jim zaradi dobre obrambne igre domačih to ni izšlo. Celo več, domači so imeli možnost povesti preko najstrožje kazni, vendar je gostujoči vratar ubranil strel iz enajstmetrovke Davorinu Gosaku. V izteku prvega polčasu so ostali še brez Tadeja Gabra, ki je moral zaradi rdečega kartona predčasno v slačilnico. Tako so domači nadaljevali srečanje v drugem polčasu z igralcem manj. Tudi drugi polčas nam ni postregel z zadetki.

Dravinja Kostroj je prišla do pomembne točke in favorizirani ekipi Triglava preprečila z dobro in organizirano obrambo doseči zmago. Ekipi sta se razšli z izidom 0 : 0. V naslednjem krogu  domače čaka gostovanje pri zadnjeuvrščeni ekipi Šmartnega.