21°C
22°C

Športniki Društva invalidov SG sodelovali na 7. srečanju športnih društev in klubov MOSG

Šahista iz Društva invalidov Slovenj Gradec Bernard Rutnik in Lika Ramadan osvojila na 7. srečanju športnih društev in klubov občine Slovenj Gradec bronasto medaljo.
Dne 22. septembra 2013 je Športna zveza Slovenj Gradec organizirala in izvedla športni program v sodelovanju s klubi in društvi že 7. srečanje športnih društev in klubov občine Slovenj Gradec. Tekmovanja so se izvajala na različnih lokacijah v devetih športnih panogah:mali nogomet, košarka-streetball, odbojaka, kegljanje, tenis, streljanje, šah, badminton in namizni tenis.

Športniki iz Društva invalidov Slovenj Gradec so sodelovali le v treh športnih panogah: kegljanju, namizniem tenisu in šahu

.

Kegljaška ekipa v sestavi: Avgust Žel, Drago Mihajl, Martin Tamše in Ivan Mernik, se je od 12 ekip uvrstila s 1000 točkami na 6. mesto.

V namiznem tenisu sta bila v ekipi Boris Pušnik in Avgust Vertačnik in se prav tako od 12 ekip uvrstila  na 5. mesto.

1/2

Pričetek tekmovanja ekipe DI Slovenj Gradec

Šah sta ekipno igrala Bernard Rutnik in Lika Ramadan, ki sta se od 8. ekip uvrstila na 3. mesto in tako osvojila bronasto medaljo.

Vsem športnikom za dosežene rezultate čestitke, posebej pa še za osvojitev bronaste medalje.