Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, ponekod po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18 °C.
15°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
15°C | 17°C
nedelja, 23.09.2018
9°C | 22°C
ponedeljek, 24.09.2018
11°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

To soboto v Ivančni Gorici rokometni derbi ......


ŠPORT

|

M M

|
05.04.2018      9:06
A A

To soboto v Ivančni Gorici rokometni derbi najboljših - SVIŠ proti ekipi ŠkofljiceDeli:

To soboto se v naši dvorani OŠ Stična obeta nov rokometni derbi - derbi vodilnih ekip slovenske 1.B rokometne lige. V našo dvorano namreč prihaja drugo uvrščena ekipa Škofljice.

Ekipi ki sta letos zbrali največje število točk v 21ih krogih se bosta namreč medsebojno pomerili v derbiju tega kroga. Ekipa Škofljice se trenutno nahaja na drugem mestu in je na dosedanjih tekmah zbrala 16 zmag, 1 neodločen rezultat ter štiri poraze. Kar pomeni, da za našo ekipo zaostaja za 3 točke, obenem pa ima pred zasledovalci 2 točki prednosti.

Na prvem medsebojnem srečanju so slavili naše fantje in sicer po izredno napetem srečanju, ki ga je zaznamovala poškodba našega igralca Matevža Corela. Naši fantje so v drugem polčasu odlično odigrali in si v zaključku tekme priigrali pomembni dve točki na gostovanju (zmaga z 23:24). Gostje so prepričani, da bodo želeli osvojiti novi dve točki, a naši so na drugi strani odločeni, da domačih točk ne bodo oddali, zato se obeta odličen rokometni dvoboj dveh najboljših. 

Kapetan, prvi strelec ekipe in igralec z ogromno rokometnih izkušenj, Simon Stopar, pred dvobojem svari: "Tekma vodilnih dveh ekip v ligi prinaša dodatni tekmovalni naboj, tako da motivacija na obeh straneh ne bo vprašljiva, ob tem pa ima tekma velik rezultatski motiv. Mi si zelo želimo zmage, saj nas bi ta pripeljala blizu prvega mesta v ligi in s tem napredovanju v prvo ligo. Poraz ne bi bil usoden, bi pa nam precej otežil delo do konca sezone. Ekipa Škofljice deluje dobro, je zelo dobro vodena, zato pričakujem, da bo trda tekma, polna borbe, pretepa, ter da znajo zmagovalca odločiti zadnje minute, kjer pa mislim da zna odločiti naš domač teren ter polna dvorana navijačev. Vsekakor gledalci vabljeni v čim večjem številu."

Mladi in obetavni trener ivanške ekipe Aleksander Polak pa pred dvoboje meni: "Vsekakor nas čaka lep rokometni večer, saj k nam prihaja odlična ekipa Škofljice. Menim da bo to tekma, kjer bodo odlocale malenkosti, na nas pa je da se čim bolje pripravimo na nasprotnika in pred polno dvorano vzamemo točki, ki bi nas močno približali k tako želeni uvrstitvi v prvo ligo."

Dvoboj naše ekipa in ekipe Škofljice bo to soboto, 07. aprila 2018, ob 19.00, v naši športni dvorani OŠ Stična. Vabljeni vsi ljubitelji rokometa, da napolnimo dvorano in našim fantom pomagamo do zmage! Zaradi izjemnega zanimanja, priporočamo prihod vsaj 30 minut prej.

Sponzor tekme je podjetje VitaTerm d.o.o. iz Ivančne Gorice, ki je uvoznik in distributer za klimatske naprave in toplotne črpalke Mitsubishi in Sinclair.

Foto: Boštjan Vidrajz / FLEX TOOLS Slovenija

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Škofljica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!