Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
13°C
4°C
JUTRI
11°C
-1°C
4256

Turistični boni - možnosti koriščenja tudi v Doživljaj, turistična agencija Posavje ter na gradu Sevnica

Bon21 je mogoče unovčiti tudi v Doživljaju in na gradu Sevnica. Minimalni znesek unovčenja je 20,00 €.

Unovčljiv je za naslednje storitve:

– vstopnina za ogled gradu,

– vstopnina za večerni ogled gradu (Obisk pri grofici Mathilde),

– vstopnina za ogled gradu s pokušino lokalnih dobrot,

produkti: Ajdovska, Pastirčkova in Knapovska košarica, Medena tura.

-  nočitev v grajski vili,

več vrst degustacij na gradu Sevnica: v grajski vinoteki, v kleti modre frankinje ter v parku ali na terasi grajskega vinograda.

Za unovčitev sta potrebni podpisana izjava, s katero potrjujete unovčitev bona, in fotokopija osebnega dokumenta. Izjavo lahko dobite v Doživljaju. Unovčite lahko tudi prenesene bone. Bon21 ni mogoče unovčiti neposredno pred storitvijo (npr.: neposredno pred ogledom gradu), temveč najpozneje 24 ur pred dogodkom.

Informacije o ponudnikih v občini Sevnica,  ki bon21 sprejemajo, in morebitne pogoje, lahko dobite tudi v Doživljaju, turistični agenciji Posavje, na telefonski številki 07 81 61 462 ali po elektronski pošti dozivljaj@kstm.si.


Alenka Kozorog, KŠTM Sevnica

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi