Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
16°C
5°C
PON.
16°C
10°C
3788

Povabilo za OPRAVLJANJE VODENJA na Gradu Sevnica

 

Grad Sevnica je osrednji zgodovinski, protokolarni, kulturni in turistični objekt v občini Sevnica. Zaradi povečanega obiska predvsem v toplejšem delu leta k sodelovanju vabimo nove vodnike, ki bi nam pomagali predstavljati naš kulturno-zgodovinski biser. V Javnem zavodu za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Sevnica (KŠTM Sevnica) vabimo vse zainteresirane (turistične vodnike in ostale, ne glede na starost), ki bi želeli izvajati vodenja na Gradu Sevnica, da se nam pridružite. 

Osnovni pogoji za izvajanje vodenja na Gradu Sevnica:

  • aktivno znanje vsaj enega tujega jezika, 
  • komunikativnost, 
  • možnost izstavitve računa za opravljeno storitev vodenja. 

Dodatne informacije in prijave na tel.:
07 81 61 075
ali 051 680 289 ali po e-pošti grad.sevnica@kstm.si.
Kontaktna oseba je Rok Petančič, skrbnik Gradu Sevnica.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi