Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
5°C
-4°C
JUTRI
5°C
-5°C
8950

Ponudba poslovnih daril, lokalno in naše

Pozdravljeni,
podarite letos vašim poslovnim partnerjem in zaposlenim nekaj unikatnega, okusnega, nekaj domačega in lokalnega.

Vabljeni k ogledu darilnih kompletov, ki so sestavljeni iz lokalnih izdelkov in pridelkov. Posamezno darilo vam zapakiramo v lično embalažo, katero vam po želji opremimo z logotipom vašega podjetja ter destinacijskim znakom občine Sevnica.

Seveda pa si lahko darilne pakete oblikujete in sestavite po lastni želji (sami izberete katere izdelke in pridelke vam damo v paket). Darilne pakete vam po dogovoru tudi dostavimo na željen naslov ob dogovorjenem terminu.   

Zanimivo ponudbo darilnih paketov (s cenami), si lahko ogledate v priloženih slikah.

Naročila večjih količin darilnih paketov vsaj 5 dni pred datumom prevzema.


Informacije in naročila:

KŠTM Sevnica, Alenka Kozorog,  alenka.kozorog@kstm.si, 07 81 61 072, 051 680 288

Veseli bomo vašega naročila.


Sevnica, zakladnica doživetij


Alenka Kozorog, KŠTM Sevnica

 Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi