Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
19°C
7°C
JUTRI
18°C
5°C
8048

126 otrok iz 38 slovenskih krajev na Angleškem taboru na Lisci

Že osmo leto zapored so se otroci iz različnih krajev iz Slovenije lahko udeležili Angleškega tabora na Lisci v soorganizaciji ŠD Partizan Sevnica in KŠTM Sevnica. 126 otrok se je v štirih tednih, od 12. julija do 7. avgusta, udeležilo tabora. Kljub določenim ukrepom, ki smo se jih na taboru morali držati, so bili tedni polni smeha in zabave. Čez dan smo imeli različne aktivnosti: velikanska drča, ples, petje in igre v angleščini, športne in vodne igre, strateške delavnice preživetja, prva pomoč, popoldne na bazenu, zvečer taborni ogenj, diskozabava, kino na prostem in še in še. Spoznali so tudi popotniškega gospoda iz ZDA in vedno nasmejano pri nas živečo Venezuelko in se tudi z njima preizkusili v komuniciranju v angleščini. Kar pa je bilo letos drugače od prejšnjih let, je bilo to, da so otroci zlahka pozabili na svoje telefone, saj se je poznalo, da jim najbolj manjka druženje z vrstniki. Več o taboru si lahko ogledate na www.naucise.si, tam so tudi fotografije.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi