Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
15°C
8°C
JUTRI
16°C
6°C
7394

TENIŠKA AKADEMIJA GOSPOD FICKO VPISUJE NOVE ČLANE

Teniška Akademija Gospod Ficko (GFTA) vabi k vpisu nove člane. Izvaja se program za predšolske otroke (od 3 do 6 let), ki temelji na gibalnem, intelektualnem in socialnem razvoju, kot predpriprava na poznejše treniranje. Temu sledi program mini tenisa, midi tenisa in prirejeno velikega tenisa, ki igralce postopno pripravlja, da usvojijo tehnične, taktične, atletske in mentalne spretnosti, da so lahko igralci kos vsem izzivom v tenisu. Potekata tudi tenis za odrasle in tenis za osebe s posebnimi potrebami.


 

GFTA deluje v Sevnici, Trebnjem in Brežicah, pa tudi na šolskem teniškem igrišču v Mokronogu in na Mirni.


 

Tenis je šport, ki ga je mogoče igrati v kateremkoli življenjskem obdobju, igrata ga lahko samo dva ali pa več igralcev hkrati. Po univerzitetnih študijah spada med najbolj zdrave športe, saj gre za zelo kompleksno športno panogo, ki vključuje in razvija celotni psiho-fizični sistem.


 

INFORMACIJE in VPIS: 040/453-625, info@gregor-ficko.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi