SREBRO IN TRIKRAT BRON

Sevniškim kickboksarjem v Budimpešti 4 medalje, 1 srebrna in 3 bronaste

Ta vikend so se sevniški kickboksarji KBV Sevnica odpravili v Budimpešto na 20. Mednarodni kickboxing turnir. Na tekmovanju so nastopili športniki in športnice iz Avstrije, Slovenije, Hrvaške, Slovaške in Madžarske. Sevničani so  osvojili kar 4 medalje. V Kick lightu v članski kategoriji – 74 kg je Blaž Pečnik osvojil srebrno medaljo,  Robert Pavčnik je bil bronast, Jan Androjna pa je osvojil nehvaležno ampak odlično 4.mesto.  V višji težnostni kategoriji – 79 kg je Žiga Žveglič osvojil 3.mesto, v mladinski konkurenci pa je Teja Cesar v kategoriji – 60kg osvojila bron. Aleksandra Spaseski je v isti kategoriji osvojila še drugo 4.mesto za sevniški klub. Po tekmovanju so bili v ekipi zadovoljni s prikazanim. Bo pa potrebno nekaj stvari še dodelati  in spremeniti, saj sta do konca leta še dva močna mednarodna kickboxing turnirja. Nastop na mednarodnem kickboxing turnirju v Budimpešti je članom KBV Sevnica omogočila Občina Sevnica in podjetje Tanin Sevnica, d.d., katerima se vodstvo kluba iskreno zahvaljuje za izkazano pomoč. Pregled uvrstitev članov KBV Sevnica: