Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 20.02.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, v vzhodni polovici Slovenije bo znova pričelo rahlo snežiti. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem, kjer bo pihala šibka do zmerna burja, okoli 3 °C.
0°C | 2°C
sreda, 21.02.2018
0°C | 1°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | -1°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 0°C
sobota, 24.02.2018
-1°C | 0°C
Opozorila
Ponedeljek, 19.2.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠOLSKI ŠPORT


ŠPORT

| |
19.06.2017      9:27
A A

ŠOLSKI ŠPORT



slika je feak!
slika je feak!
Deli:

ATLETIKA  -  Področno tekmovanje:

Mlajši učenci, 60 m

1. mesto: Gačnik Matevž (OŠ Tržišče)

2. mesto: Knez Valentin (OŠ Tržišče)

5. mesto: Gošte Jaka (OŠ Boštanj)

9. mesto: Polanc Maj (OŠ Krmelj)

12. mesto: Juntez Klemen (OŠ Krmelj)

 

Mlajši učenci, 300 m

6. mesto: Kovač Marcel (OŠ Boštanj)

11. mesto: Kosar Luka (OŠ Blanca)

 

Mlajši učenci, 600 m

4. mesto: Pelko Tjaš (OŠ Tržišče)

10. mesto: Starič Maj (OŠ Blanca)

11. mesto: Omerzel Rok (OŠ Boštanj)

 

Mlajši učenci, Višina

4. mesto: Abram Sani (OŠ Blanca)

5. mesto: Kosar Žiga (OŠ Blanca)

6. mesto: Kozinc Denis ( OŠ Boštanj)

8. mesto: Repovž Nejc (OŠ Krmelj)

 

Mlajši učenci, Daljina

3. mesto: Božič Anže (OŠ Boštanj)

7. mesto: Zidar Miha (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

8. mesto: Polanc Mark (OŠ Krmelj)

9. mesto: Majcen Jan (OŠ Krmelj)

 

Mlajši učenci, Vorteks

1. mesto: Fatić Amel  (OŠ Boštanj)

7. mesto: Podlogar Smiljan (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

 

Mlajše učenke, 60 m

2. mesto: Debeljak Tamara (OŠ Tržišče)

3. mesto: Kranjc Teja (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

8. mesto: Dolinšek Brina (OŠ Boštanj)

9. mesto: Pavlič Neja (OŠ Blanca)

 

Mlajše učenke, 300 m

5. mesto: Možina Klara (OŠ Krmelj)

9. mesto: Moškon Klara (OŠ Blanca)

 

Mlajše učenke, 600 m

2. mesto: Slapšak Ajda (OŠ Boštanj)

3. mesto: Udovč Deja (OŠ Tržišče)

5. mesto: Zupančič Naja (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

6. mesto: Slapšak Živa (OŠ Boštanj)

10. mesto: Strajnar Laura (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Mlajše učenke, Višina

1. mesto: Sinkovič Ana (OŠ Blanca)

2. mesto: Rantah Sara (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

10. mesto: Gorenc Tamara (OŠ Tržišče)

 

Mlajše učenke, Daljina

2. mesto: Kolman Tija (OŠ Boštanj)

8. mesto: Guček Kristina (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

9. mesto: Starič Ina (OŠ Blanca)

11. mesto: Šunta Uma (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Mlajše učenke, Vorteks

1. mesto: Krajnc Nika (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

7. mesto: Senica Liza (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

14. mesto: Strlekar Tea (OŠ Boštanj)

 

Starejši učenci, 60 m

3. mesto: Pešec Timotej (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

9. mesto: Resner Žan (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejši učenci, 1000 m

1. mesto: Vozelj Žan (OŠ Krmelj)

2. mesto: Sešlar Tomaž (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

7. mesto: Blatnik Nik (OŠ Boštanj)

9. mesto:Lazar Luka (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

 

Starejši učenci, Višina

2. mesto: Pigac Žiga (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

5. mesto: Abram Laren (OŠ Blanca)

5. mesto: Kranjec Erazem (OŠ Blanca)

13. mesto: Dvoršak Jan (OŠ Blanca)

 

Starejši učenci, Daljina

8. mesto: Brudar Gaj (OŠ Krmelj)

9. mesto: Kralj Aljaž (OŠ Boštanj)

 

Starejši učenci, Krogla

1. mesto: Kuhar Gregor (OŠ Tržišče)

4. mesto: Razpet Robi  (OŠ Krmelj)

8. mesto: Kunej Domen (OŠ Tržišče)

 

Starejši učenci, Vorteks

1. mesto: Janc Mitja (OŠ Boštanj) - rekord atletskih tekmovanj za osnovne šole

3. mesto: Knez Jan (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

7. mesto: Gregorič Leon (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

11. mesto: Fon Tilen (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, 60 m

2. mesto: Močan Iva (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

8. mesto: Jurečič Viktorija (OŠ Blanca)

12. mesto: Špan Ana (OŠ Blanca)

 

Starejše učenke, 300 m

1. mesto: Vukalić Hana (OŠ Boštanj)

3. mesto: Zalokar Lidija (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

4. mesto: Novšak Nives (OŠ Boštanj)

 

Starejše učenke, 1000 m

1. mesto: Dobovšek Nika (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

2. mesto: Haler Lea (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

4. mesto: Resnik Nika (OŠ Boštanj)

5. mesto: Tratar Eva (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, Štafeta 4x100 m

3. mesto:OŠ Boštanj

4. mesto: OŠ Sava Kladnika Sevnica)

5. mesto: OŠ Blanca

 

Starejše učenke, Višina

5. mesto: Zemljak Anuška (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

6. mesto: Podlogar Janja (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

 

Starejše učenke, Daljina

1. mesto: Senica Ela (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

12. mesto: Žibret Lina (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, Krogla

2. mesto: Klenovšek Ana (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

12. mesto: Suhadolčan Sara (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, Vorteks

2. mesto: Starič Nadja (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

8. mesto: Mesojedec Ajda (OŠ Boštanj)

12. mesto: Strnad Katja (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

 

 

ATLETIKA  -  Državno tekmovanje:

Mlajši učenci, 60 m

11. mesto: Gačnik Matevž (OŠ Tržišče)

 

Mlajši učenci, Vorteks

6. mesto: Fatić Amel  (OŠ Boštanj)

7. mesto: Podlogar Smiljan (OŠ Milana Majcna Šentjanž)

 

Mlajše učenke, 60 m

17. mesto: Debeljak Tamara (OŠ Tržišče)

 

Mlajše učenke, 600 m

5. mesto: Slapšak Ajda (OŠ Boštanj)

8. mesto: Udovč Deja (OŠ Tržišče)

 

Mlajše učenke, Višina

1. mesto: Sinkovič Ana (OŠ Blanca)

14. mesto: Rantah Sara (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Mlajše učenke, Daljina

13. mesto: Kolman Tija (OŠ Boštanj)

 

Mlajše učenke, Vorteks

7. mesto: Krajnc Nika (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejši učenci, 1000 m

20. mesto: Vozelj Žan (OŠ Krmelj)

 

Starejši učenci, Vorteks

10. mesto: Knez Jan (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, 60 m

6. mesto: Močan Iva (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, 300 m

10. mesto: Vukalić Hana (OŠ Boštanj)

 

Starejše učenke, 1000 m

1. mesto: Dobovšek Nika (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

11. mesto: Haler Lea (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, Daljina

6. mesto: Senica Ela (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

Starejše učenke, Krogla

8. mesto: Klenovšek Ana (OŠ Sava Kladnika Sevnica)

 

 

 

NOGOMET - učenci l. 2004 in ml.

Področno tekmovanje:

3. mesto: OŠ Sava Kladnika Sevnica


Petra Biderman, KŠTM Sevnica

 




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 20 21 22 23 24 25 26 27 28 1
20.02.2018 | Šport
Tai chi vadba
21.02.2018 | Tečaji in delavnice
Tečaj CPP
21.02.2018 | Kultura
KNJIŽNI KLUB
26.02.2018 | Tečaji in delavnice
Slovenščina za priseljence
27.02.201 | Družabni dogodki
predstavitev knjige
27.02.201 | Ostalo
Počitniška ustvarjalna delavnica
27.02.2018 | Tečaji in delavnice
Izpit iz prve pomoči
27.02.2018 | Šole in vrtci
PRAVLJICE IN MINI GRAJSKI DISCO
27.02.2018 | Šport
Tai chi vadba
Pokaži več
Skrij

Bodite prvi pri oddaji mnenja.