Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
15°C
10°C
SRE.
23°C
9°C
6610

JU JITSU, POKAL KS SEVNICA IN EKIPNO PRVENSTVO ŠOL

Dne 27. maja sta v športnem domu v Sevnici Društvo borilnih veščin IPPON Sevnica in Krajena skupnost Sevnica, organizirala tekmovanje v ju jitsu za prehodni pokal Krajevne skupnosti Sevnica 2017. Tekmovanje, na katerem je nastopilo več kot 50 mladih iz Male šole Jujitsu Ippon, se je točkovalo tudi za ekipnega prvaka osnovnih šol občine Sevnica.

Na začetku je predsednica sveta KS Stanka Žižkar omenila sodelovanje krajevne skupnosti z društvi na vseh področjih. V veliko veselje je tudi to, da so mladi tekmovalci s svojo prireditvjo zaznamovali praznik KS Sevnica, ki ga praznujejo maja. Na koncu tekmovanja je Stanka Žižkar, skupaj z direktorico KŠTM Mojco Pernovšek in evropskim prvakom v Ju Jitsu Andrejem Ceškom, podelila medalje in pokale mladim uspešnim tekmovalcem.


Rezultati:
1. mesto Osnovna šola BOŠTANJ
2. mesto Osnovna šola Sava Kladnika SEVNICA
2. mesto Osnovna šola BLANCA

Posamezni zmagovalci v kategorijajah so postali: parter ne waza
P1
MIRT, ŽIGA, OŠ BOŠTANJ
P2
ŠKORNIK, TEODOR, OŠ BOŠTANJ
P3
SIMONČIČ, MATJAŽ, OŠ BOŠTANJ
P4
BRCE, NASTJAN, OŠ BOŠTANJ
P5
MAK, ANA, OŠ BOŠTANJ
P6
BRCE, MANJA, OŠ BOŠTANJ
P7
SIMIČ, IVA, OŠ BOŠTANJ
P8
MEDVED, NIKA, OŠ SEVNICA

Rezultati v borbah
B1
BOŽIČ, ANŽE, OŠ BOŠTANJ
B2
OMERZEL, ROK,OŠ BOŠTANJ
B3
CESTNIK, SVIT, OŠ SEVNICA
B4
ŽNIDARŠIČ JAKOB,OŠ BOŠTANJ
B5
MIRT, ŠPELA,OŠ BOŠTANJ
B6
STRITAR, AJDA, OŠ BLANCA
B7
GANC EVA, OŠ SEVNICA
B8
PUNGERČIČ, LEA, OŠ SEVNICA
B9
PRAH, LAN, OŠ BOŠTANJ

 

Povezave

www.ippon.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi