Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
2°C
0°C
JUTRI
1°C
-9°C
1896

IPPONU IZ SEVNICE, ZLATA IN DVE SREBRNI MEDALJI v ju-jitsu na ODPRTEM PRVENSTVU SARAJEVA 2017

IPPONU IZ SEVNICE,

ZLATA IN DVE SREBRNI MEDALJI v ju-jitsu na

ODPRTEM PRVENSTVU SARAJEVA 2017

 

Dne 21.10.2017 je v Sarajevu Ju-jitsu klub SLAVIJA organiziral tradicionalno odprto prvenstvo v Ju-jitsu – borbah. Tekmovanja se je udeležilo 180 tekmovalcev iz 17 lubov oziroma  4 držav. Med  njimi so bili tudi tekmovalci DBV IPPON Sevnica s trenerjem Adrejem CEŠKOM. Naši  tekmovalci so bili zelo uspešni. Z veliko mero borbenosti in znanja so se vsi trije iz ekipe uvrstili v finalne borbe in zasluženo nato stopili na zmagovalne odre. Maša MEDVEŠEK je v kategoriji U 18 do 52 kg osvojila 1. mesto. Tekmovalec Žan ŠKODA je v kategoriji U 18 do  66 kg zasedel 2. mesto. Skupen uspeh je še dodala tudi Tina CIGLER, ki je v kategoriji do 52 osvojila srebrno medaljo oz. 2. mesto. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!