Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
2°C
0°C
PON.
2°C
-2°C
Deli
4256

IPPONU - DRŽAVNI TURNIR V JU JITSU BORBAH ZA POKAL SLOVENIJE 2017

 Ljubljana 25. marec 2017

 

DRŽAVNI TURNIR V  JU JITSU BORBAH

ZA POKAL SLOVENIJE 2017

v kategorijah - U8, U10, U12, in U15, dečki in deklice-

Ipponu iz Sevnice; 19 medalj, kot najuspešnejšemu društvu na tekmovanju.

 

  V soboto 25.3.2017 je Ju jitsu klub Olimpija Ljubljana organiziral 1. Turnir za slovenski pokal v ju-jitsu borbah za mlade  kategorijah od U8 do U15. Tekmovanja so se udeležili klubi in društva, ki so včlanjeni v JU JITSU ZVEZO SLOVENIJE.

 

  Strokovni svet trenerjev v DBV Ippon se je odločil, da na tekmovanje prvič prijavi  tudi najmlajše, ki redno in pridno obiskujejo najštevilčnejšo šolo borilnih športov v občini,  »Malo šolo ju-jitsa-samoobrambe«.

 

  Po končanem tekmovanju je bilo ugotoviti, da je bila odločitev na mestu. Saj so mladi tekmovalci z izredno borbenostjo začeli pridobivati tekmovalne izkušnje. Z osvojenimi 5 zlatimi, 9 srebrnimi in 5 bronastimi pa so postali tudi najuspešnejši klub na tekmovanju. Vseh pet tekmovalcev, ki so na koncu stali na najvišjih stopničkah, so dokaj suvereno premagovali nasprotnike.  Med njimi je dobro nastopil  novinec-debitant na slovenskem borilnem prostoru Tomaž URH, ki je kljub prehodu v višjo kategorijo, korektno in suvereno zaključil vsako borbo. Tudi ostali sotekmovalci so se srčno borili po pravilih fair-play-a in pokazali veliko znanja v tej plemeniti samoobrambni borilni veščini. 

 

Doseženi rezultati na tekmovanju;

 

Dečki U15

1.mesto Tomaž URH

1.mesto Klemen KAJTNA

2.mesto Anže BOŽIČ

2.mesto Rok OMERZEL

2.mesto Urban JAZBEC

 

Dečki U12

1.mesto Dejan MIRT

2.mesto Teodor ŠKORNIK

2.mesto Tjan OMERZEL

3.mesto Lan PRAH

3.mesto Val MEDVED

4.mesto  Nejc OČKO BIZJAN

 

 

Deklice U12

2.mesto Ajda STRITAR

3.mesto Nika MEDVED

4.mesto Iza CVELBAR

 

Dečki  U10

1.mesto Jakob ŽNIDARŠIČ

1.mesto Svit CESTNIK

2.mesto Aleks ŠVELC

2.mesto Jakob STRITAR

3.mesto Tilen PFEIFER

3.mesto Žan POKELŠEK

 

Deklice U10

2. mesto Eva GANC

 

Mlade v Ipponu v prihajajočem mesecu čakata še dva zahtevna turnirja, katerih točke se bodo upoštevale za skupno uvrstitev v slovenskem pokalu. Vsi skupaj upajo, da bodo podobno uspešni in se bodo skupaj veselili zaključka spomladanskega dela tekmovanj.

 

Vir; DBV IPPON Sevnica

 

 

Povezave

www.ippon.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij