Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
10°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
11°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 11°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
8°C | 15°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Članice sevniškega squash kluba igRaj ekipne ......


ŠPORT

| |
22.04.2013      18:59
1
A A

Članice sevniškega squash kluba igRaj ekipne državne prvakinje


Sevniški squash klub igRaj je z ekipnega državnega prvenstva v Škofji Loki odnesel naslov prvakinj in sedmo mesto moških


Ekipne državne prvakinje 2013 - Squash klub igRaj Sevnica
Ekipne državne prvakinje 2013 - Squash klub igRaj Sevnica
Deli:

Izjemen uspeh so v soboto, 20. aprila, v Škofji Loki na ekipnem državnem prvenstvu v squashu dosegle članice Squash kluba igRaj Sevnica, saj so v postavi Ksenija Kmetič, Mojca Blažič in Suzana Brezak osvojile naslov državnih prvakinj. Dosežek je pravo presenečenje predvsem zato, ker so naslov osvojile po odličnih predstavah v tekmah z bolj uveljavljenimi klubi, ki imajo bolje urejene pogoje treninga. Članice sevniškega kluba so v polfinalu premagale igralke Squash kluba Škofja Loka z 2:1, z enakim rezultatom pa v finalu izrazite favoritinje za naslov prvakinj, predstavnice Squash kluba Point Veržej. Prvakinje je skozi cel turnir odlikovala izjemna izenačenost ekipe in izjemen ekipni duh, kar je pripomoglo h končni zmagi.

V moški konkurenci pa je ekipa Squash kluba igRaj Sevnica v postavi Sandro Windisch, Damir Škerl, Sreč Kregar in Tomaž Čampa po odličnih igrah osvojila končno sedmo mesto v konkurenci 14 ekip. Tudi ta rezultat je izjemen, saj so sevniški igralci premagali in prehiteli celo vrsto odličnih ekip. V prvem krogu so tako nadigrali stare znance iz ekipe Squash klub Škofja Loka 3, v boju za uvrstitev v polfinale so tesno izgubili proti kasnejšim finalistom iz ekipe Squash klub Škofja Loka 2. V tekmah za razvrstitev od petega do osmega mesta pa najprej izgubili s tihimi favoriti turnirja - ekipo Squashland iz Ljubljane, nato pa premagali še eno ekipo gostiteljev - Škofja Loka 4.

Končna razvrstitev - ženske:

1. Squash klub igRaj Sevnica
2. Squash klub Point Veržej
3. Squash klub Squashland Ljubljana

Končna razvrstitev - ženske:

1. Squash klub Konex Ljubljana

2. Squash klub Škofja Loka 2

3. Squash klub ASP Bled 2

...

7. Squash klub igRaj Sevnica

Osvojen naslov državnih prvakinj in moško sedmo mesto predstavljata v štiriletni zgodovini sevniškega kluba daleč največji uspeh. Glede na možnosti in pogoje članov sevniškega kluba v primerjavi z ostalimi klubi glede treninga in razvoja pa gre pravzaprav za komaj verjeten dosežek. Sevniški klub je namreč edini v Sloveniji, ki svoje treninge in turnirje organizira na kar 30 do 40 kilometrov oddaljenih igriščih - v Podčetrtku in na Čatežu. To po eni strani predstavlja velik dodatni strošek, hkrati pa otežuje resno in sistematsko delo z mladimi. Kljub temu pa se obeta nastop vsaj treh mladincev na mladinskem državnem prvenstvu, ki bo v drugi polovici maja v Kranju.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Berta Logar
Berta Logar Se strinjam0 Se ne strinjam0
Državnim prvakinjam Kseniji, Mojci in Suzani iskrene čestitke! Želim še veliko uspeha na tekmovanjih, treningih,..še veliko zmag. Čestitke trenerjem, staršem,..!

07.05.2013 ob 9:59:33 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
23.10.2017 | Tečaji in delavnice
Slovenščina za priseljence
23.10.2017 | Tečaji in delavnice
Vadba Joge v vsakdanjem življenju - začetna skupina
24.10.201 | Ostalo
Zdravstveno predavanje: ZD Sevnica
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
TAI CHI
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
Vadba Joge v vsakdanjem življenju - nadaljevalna skupina
28.10.2017 | Družabni dogodki
Grajske bučke
30.10.2017 | Kultura
Prireditev ob dnevu reformacije
30.10.2017 | Kultura
Prireditev ob Dnevu reformacije
30.10.2017 | Tečaji in delavnice
Vadba Joge v vsakdanjem življenju - začetna skupina

Bodite prvi pri oddaji mnenja.