Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
26°C
17°C
NED.
25°C
17°C
9588

Bazen Sevnica vabi

Tudi letos vas vabimo, da se osvežite na Bazenu Sevnica in okrepčate v lokalu, sezona pa se je začela sredi junija. Po uspešno opravljenih analizah vode smo v soboto, 16. junija, odprli vrata kopališča. Obiskovalce bazena smo presenetili z obnovljenim garderobnim in blagajniškim prostorom.

Obiskovalci boste na bazenu uživali v vodi, igrali tudi namizni tenis, uporabljali veliko bazensko plavalno žogo, igrali odbojko na travi. Ob ponedeljkih in sredah se bodo mladi lahko pridružili animacijam, ob četrtkih pa najmlajši ustvarjalnicam. Nekoliko starejši se boste lahko prebujali ob vadbi joge, nato pa se rekreirali z vodno aerobiko.

Kdor še ni spoznal tehnike plavanja, pa se je bo lahko naučil v 5-dnevnem plavalnem tečaju, ki bo potekal od 2. do 6. julija in od 30. julija do 3. avgusta, za kar pa se je treba prijaviti.

 

Vabljeni.

Ekipa Bazena Sevnica

KŠTM Sevnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi