Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
13°C
4°C
JUTRI
11°C
-1°C
915

Jesenski pohod

JESENSKI POHOD

Na dan slovenskega športa, 23. 9., smo učenci POŠ Studenec odšli na jesenski pohod. Zjutraj so nas pozdravile dežne kapljice, a nam niso vzele poguma. Dobro oblečeni in obuti ter z dežniki v nahrbtnikih smo se postavili v vrsto po dva in dva. Vzeli smo še malico in se odpravili na pot. Dobra volja in naši nasmehi so pregnali slabo vreme. Posijalo je sonce. Hodili smo skozi različne kraje: Studenec, Ponikve, Hudo Brezje in Rovišče. Med potjo smo poleg različnih dreves in rož lahko opazili tudi košute. Veliko smo se pogovarjali in smejali. Še posebej smo se nasmejali, ko smo se na veliki tehtnici na kmetiji Metelko vsi skupaj  stehtali  in je tehtnica pokazala 1720kg!  Ko so sendviči v naših nahrbtnikih že močno zadišali, smo se ustavili in pomalicali. Po malici smo si privoščili še malo sladkarij. Ko smo se vračali, nas je pozdravil tudi bel mucek naše nekdanje sošolke. Noge so nas že pošteno bolele, zato smo bili zelo veseli, ko smo spet zagledali šolo. Vreme je zdržalo in zdržali smo tudi mi. Veselimo se že naslednjega športnega dne.

Pija Zupančič, 4. razred POŠ Studenec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi