Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno. V hribovitem svetu ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha ali nevihta. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem do 30 °C.
13°C | 27°C
petek, 21.09.2018
13°C | 29°C
sobota, 22.09.2018
16°C | 19°C
nedelja, 23.09.2018
6°C | 22°C
ponedeljek, 24.09.2018
13°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

5. Božičkov spust z Lisce


ŠPORT, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
28.12.2017      19:11
A A

5. Božičkov spust z Lisce40 Božičkov s kolesi na Lisci
40 Božičkov s kolesi na Lisci
Deli:

Člani KD Sevnica – sekcija MTB Lisca – so že peto leto povabili kolesarske prijatelje in nove navdušence na prav posebno doživetje v Božičkovem kostumu. Dogodek poteka vsako leto na božično dopoldne, ko se pred Tončkovim domom množica gorskih kolesarjev spremeni v dobre može na kolesih. Prvotna zabava domačih kolesarjev je z leti pritegnila goske kolesarje celotnega Posavja, Zasavja, Dolenjske in širše. Letos se je z vrha Lisce spustilo 40 dobrih mož. Med Božički vladata smeh in dobra volja, obiskovalci Lisce in domačini pa so jih sprejeli z navdušenjem, ko so se v dolgi koloni spuščali v dolino.

Dogodek je namenjen predstavitvi gorskega kolesarstva in je praznična popestritev priljubljene izletniške točke. Hkrati je mogoče z njim opozoriti na vsesplošno priljubljenost športa in rekreacije, ki v družbi še nista dovolj sprejeta. Kot pri ozaveščanju smo sevniški kolesarji aktivni pri dejavnostih, ki bodo kljub nenaklonjeni zakonodaji omogočile konkretne rešitve v naravnem okolju. V želji po srečanju s številnimi dobrimi možmi obiščite Lisco na božič tudi letos.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.