Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
2°C
-4°C
ČE.
3°C
-4°C
Deli
7184

5. Božičkov spust z Lisce

Člani KD Sevnica – sekcija MTB Lisca – so že peto leto povabili kolesarske prijatelje in nove navdušence na prav posebno doživetje v Božičkovem kostumu. Dogodek poteka vsako leto na božično dopoldne, ko se pred Tončkovim domom množica gorskih kolesarjev spremeni v dobre može na kolesih. Prvotna zabava domačih kolesarjev je z leti pritegnila goske kolesarje celotnega Posavja, Zasavja, Dolenjske in širše. Letos se je z vrha Lisce spustilo 40 dobrih mož. Med Božički vladata smeh in dobra volja, obiskovalci Lisce in domačini pa so jih sprejeli z navdušenjem, ko so se v dolgi koloni spuščali v dolino.

Dogodek je namenjen predstavitvi gorskega kolesarstva in je praznična popestritev priljubljene izletniške točke. Hkrati je mogoče z njim opozoriti na vsesplošno priljubljenost športa in rekreacije, ki v družbi še nista dovolj sprejeta. Kot pri ozaveščanju smo sevniški kolesarji aktivni pri dejavnostih, ki bodo kljub nenaklonjeni zakonodaji omogočile konkretne rešitve v naravnem okolju. V želji po srečanju s številnimi dobrimi možmi obiščite Lisco na božič tudi letos.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!