Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
25°C
13°C
PET.
24°C
14°C
Deli
2494

16. "Telška žetev" pregnala nevihto

Letos smo v organizaciji KŠD Telče in Ludskih pevk s Telč priredili drugo nedeljo v juliju že 16. prireditev z naslovom Telška žetev. Tudi tokrat se je srečanja udeležilo šest skupin ljudskih pevcev in godcev ter lepo število obiskovalcev.  Popoldne smo preživeli ob prijetnem zvoku ljudskih pesmi, ki so jih izvajali Ljudski pevci  in godci iz Trebelbega, Pevska skupina Lokvanj, Pevke Jezero, Pevci in godci Paridolske korenine,Vaški pevci iz Šentruperta in Ljudske pevke s Telč. V prijeten splet je vse skupaj povezava voditeljica Romana Mislaj. Za dobro voljo pa je poskrbela humoristka "Pišečka Mica". Prireditve se je udeležil tudi g. podžupan Janez Kukec, ki je vse navzoče pozdravil v imenu občine in se organizatorjem zahvalil za organizacijo dogodka. Čeprav je vse kazalo, da nas bo nevihta pregnala pod streho, je dogodek minil ob lepem sončnem vremenu.
V imenu KŠD pa se zahvaljujem vsem, ki ste kakorkoli pomagali  in sodelovali pri pripravi prireditve.
 Zvonka M.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi