Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
6°C
-3°C
JUTRI
8°C
-3°C
9608

Čudežni december v Sevnici

Prihaja december in z njim praznični čas. Sevnica se bo odela v praznično podobo, po mestnih drevesih in ob cesti  bodo svetile sevniške voščenke, snežinke in ptički. Ravno tako pa bodo hiše in poslovne stavbe  s svojo praznično podobo opozarjale mimoidoče, da so prazniki resnično pred vrati.

Res je, da je ta čas v trenutnih razmerah malo drugačen, bolj zahteven in ne toliko sproščen, kot predhodna leta. A kljub temu se bo zvrstilo kar nekaj dogodkov in prireditev, največ  seveda v spletni različici.  Dovolimo si, da se nas prazniki dotaknejo in začutimo njihovo toplo energijo.

Vabimo vas, da si ogledate priložene letake in si izmed predlaganega izbetete in ogledate, kar vam je všeč, vas veseli ter si s tem polepšate praznične dni.

Preživite praznike v miru, zdravju in sreči.


Alenka Kozorog, KŠTM Sevnica

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi